Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ŠNŮRA RIBBON S LUREXEM

ŠNŮRA RIBBON S LUREXEM

Metalická příze pro každou příležitost

Nadšené budou rozhodně ti, kteří rádi vyrábějí Vánoční dekorace a kabelky na plesy. Lurex je označení metalické příze a na těchto příležitostech je právě lesklá příměs velmi vhodná.


Výrobek Ribbon s lurexem se řadí mezi nekvalitnější Ribbon, který je možné vyrobit. Ribbon je dutinková plochá příze, přirovnala bych ji k ploché tkaničce. Ribbon je vyrobený ze 100% recyklované bavlny 


Ribbon s lurexem je ze stejného materiálu a je v něm přimícháno 15% lurexu.

Dostatek materiálu, výborná odolnost

Hmotnost klubíčka je 250 g a tloušťka příze je 5 mm. V klubíčku je namotáno 140 metrů materiálu. Háček určitě můžete použít dle vlastních zkušeností. Výrobce však udává použití háčku 6 – 10 mm. Materiál je pratelný na 30°. Raději bych jej prala v ruce, i když dnešní pračky už disponují jemným praním. Sušičku bych neriskovala, nechte volně uschnout a nežehlit.


Ribbon s lurexem je vhodný materiál pro výrobu dámských psaníček, vánočních dekorací, prostírání, dámských plavek, ale i jiných výrobků, kde je velmi vhodné podtrhnout krásu výrobku ještě metalickou přízí.
Svůj výrobek také můžete ozdobit koženým štítkem hand made - http://bavlnenesnury.cz/74-handmade-stitek .

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code